Kecátko

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Re: Kecátko

Příspěvekod DavidH » čtv 10. úno 2011 11:25:23

Jezevcovi:
čau Jardo, možná, že se to už probíralo, jestli jo, tak promiň....ale nešlo by, aby se příspěvky v sekcích řadily od nejnovějšího k nejstaršímu, jako to bylo kdysi? Takhle musíš listovat až nakonec a za půl roku...to bude asi porce. David
DavidH

Příspěvekod jezevec » čtv 10. úno 2011 11:35:30

DavidH píše:Jezevcovi:
čau Jardo, možná, že se to už probíralo, jestli jo, tak promiň....ale nešlo by, aby se příspěvky v sekcích řadily od nejnovějšího k nejstaršímu, jako to bylo kdysi? Takhle musíš listovat až nakonec a za půl roku...to bude asi porce. David

To si nastavuješ sám. Hned tady dole máš roletku (napravo) kde si zvolíš řazení příspěvků. Podle toho co Ti vyhovuje zvolíš "sestupně" nebo "vzestupně".
jezevec
Administrátor

Příspěvekod jezevec » čtv 10. úno 2011 11:41:05

Do exkluzivní Ranské "Beverly Hills" se přistěhoval další obyvatel. Otázkou je, jak bude zdejší smetánkou přijat. Chodí fádně oblečen v převládající zelené barvě a neustále nadává na ženské pokolení. Zápisné ještě nedal... :D
http://sklad.obrazku.cz/obr620721_Beverly.jpg
jezevec
Administrátor

Příspěvekod TomášA » čtv 10. úno 2011 12:04:01

jezevec píše:Do exkluzivní Ranské "Beverly Hills" se přistěhoval další obyvatel. Otázkou je, jak bude zdejší smetánkou přijat. Chodí fádně oblečen v převládající zelené barvě a neustále nadává na ženské pokolení. Zápisné ještě nedal... :D
http://sklad.obrazku.cz/obr620721_Beverly.jpg

Ranský karavanový kvíz

Otázka: Čí je nový karavan? A. Letochy B. Poletuchy C. Erotomana Čas na odpověď 5 sekund
(Správnou odpověď se dozvíte s prvním letošním mejdanem na Rané)

Jestli dobře počítám, tak tady bude už 16 karavanů včetně Jana L. Hmmm. A to ještě jeden padáčkář vyhrožuje, že si taky nějaký pořídí.
TomášA
Náhodný host

Re: dotaz na zřizovatele

Příspěvekod Fotbalista » čtv 10. úno 2011 16:37:44

jezevec píše:
Motorkář píše:Jardo, jde udělat...

Podívám se na to. Už nějakou dobu mne kvůli tomu buzeruje i Fotbalista. :D

Jen jsem vznesl podobny dotaz, natlak to neni ;)
F&F
Fotbalista
Moderátor

Příspěvekod TomášA » čtv 10. úno 2011 18:40:21

jezevec píše:Tak teď jsem poněkud zmaten... netají nám Ranský pan hoteliér něco? :o
medabeda.jpg

Tak pozor! Aby nedošlo k nějakému omylu! Méďa Béďa je majetek jednoho malého psíka jedné velké slečny. Nepřej si vědět, co Méďa Béďa prožíval. Nechtěl bych byt v jeho srsti. Už jsem ho ale vypral :D
TomášA
Náhodný host

Příspěvekod Nav » čtv 10. úno 2011 19:15:32

jezevec píše:

To si nastavuješ sám. Hned tady dole máš roletku (napravo) kde si zvolíš řazení příspěvků. Podle toho co Ti vyhovuje zvolíš "sestupně" nebo "vzestupně".

Taky si s dovolením kopnu do nového kecátka... právě, že to je AŽ dole.
Nav
Náhodný host

Re: dotaz na zřizovatele

Příspěvekod jezevec » čtv 10. úno 2011 21:12:31

Fotbalista píše:
jezevec píše:
Motorkář píše:Jardo, jde udělat...

Podívám se na to. Už nějakou dobu mne kvůli tomu buzeruje i Fotbalista. :D

Jen jsem vznesl podobny dotaz, natlak to neni ;)

Vyřešeno ;)
Edit: u odkazů vložených před touto úpravou to ještě nemusí vždy fungovat.
jezevec
Administrátor

Příspěvekod jezevec » čtv 10. úno 2011 22:25:33

Nav píše:
jezevec píše:

Taky si s dovolením kopnu do nového kecátka... právě, že to je AŽ dole.

Kdo chce psa bít... ;)
Pro TRVALOU změnu řazení si otevřete UŽIVATELSKÝ PANEL / NASTAVENÍ / PROHLÍŽENÍ PŘÍSPĚVKU
Tam si to nastavíte dle libosti.
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Nav » čtv 10. úno 2011 23:27:13

Jardo, tisíceré díky. To je přesně to ono.
Od teď už Tvé nové kecátko jenom chválím :D
Nav
Náhodný host

Příspěvekod TomášA » pát 11. úno 2011 0:55:13

To je všechno moc pěkný co tady řešíte, ale udělá mi tady sakra někdo konečně to kafe???!!! :twisted:
TomášA
Náhodný host

Příspěvekod jezevec » pát 11. úno 2011 9:05:13

TomášA píše:To je všechno moc pěkný co tady řešíte, ale udělá mi tady sakra někdo konečně to kafe???!!! :twisted:

Hele, dobrej pokus ale toho medvídka za oknem nezakecáš. Čekáme až nám to vysvětlíš. :D
jezevec
Administrátor

Příspěvekod TomášA » pát 11. úno 2011 11:59:03

jezevec píše:
TomášA píše:To je všechno moc pěkný co tady řešíte, ale udělá mi tady sakra někdo konečně to kafe???!!! :twisted:

Hele, dobrej pokus ale toho medvídka za oknem nezakecáš. Čekáme až nám to vysvětlíš. :D

Já Ti to raději vysvětlím mezi čtyřma očima. ;) Kafe si halt udělám zase sám....
TomášA
Náhodný host

Příspěvekod Fotbalista » pát 11. úno 2011 12:02:32

TomášA píše:
jezevec píše:

Já Ti to raději vysvětlím mezi čtyřma očima. ;) Kafe si halt udělám zase sám....

To jsme to dopracovali... Aspoň že si dělám sám jenom to kafe :lol:
F&F
Fotbalista
Moderátor

Příspěvekod jezevec » pát 11. úno 2011 12:28:46

Tak vlatně nevím, co je na závodní jídelně špatného? Když má narváno tak je asi kvalitní ne? :D
zavodni_jidelna.jpg
Nestačím vyvařovat :-)
zavodni_jidelna.jpg (186.34 KiB) Zobrazeno 12169 krát
jezevec
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"