Kecátko

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Re: Kecátko

Příspěvekod kolemjdoucí » pát 13. led 2012 18:43:35

jezevec píše::D
Dnes jsem si to znovu ověřoval a nemyslím si, že moje autorita (mám-li nějakou) je zničena.
Během akce "Setkání veteránů textilního letectva" osobně informovala hlavní inspektorka paraglidingu Klára Beranová správce areálu Tomáše Adamce o tom, že ochranáři vyhlásili na Rané zákaz létání a že se o tom bude jednat. Navíc tato informace zazněla před svědky.
No jak už jsem dříve v této diskuzi psal, k oficiálnímu vyhlášení zatím nedošlo, takže zatím létáme dál.
Nicméně tento zákaz je stále "na stole" a lze se k tomu pochopitelně postavit různě. Někdo to v souladu se svou nechvalnou pověstí rejpala rozvrtá u "vyšších ínstancí" a jiní si vyhrnou rukávy a jdou startovačky které jsou hlavním důvodem opravit.
Těch druhých si vážím a jsem i hrdý na to, že v převážné většině jde o "ty co jsem učil létat".
Těch prvních...
;)

Jen tak pro ilustraci prohlášení HIPL
http://laa.cz/index.php?Action=View&ARTICLE_ID=2102
kolemjdoucí

Příspěvekod jezevec » pát 13. led 2012 20:30:48

"V současné době" na Rané opravdu žádný zákaz není... Někdo to tvrdí? ;) Možná by to chtělo si to ještě ověřit ma Ministerstvu životního prostředí? A nebo Brusel? Tam by to měli vědět, jsou nejchytřejší. :D

Situace kolem Rané se mění každý den, jeden den se rozděluje, druhý den je to zase k pronájmu jako celek, uvažuje se o prodeji a pak zase ne, má to být hospoda a pak zase klub... Lobuje se ze všech stran aby podmínky výběrového řízení byly ušity pro někoho na míru.
Kdyby šlo o Mosteckou uhelnou tak to pochopím...
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Laco » sob 14. led 2012 23:37:46

Mám rád tvoje příspěvky Jezevče.
Laco
Stálý host

Příspěvekod Venca-CL » pon 16. led 2012 0:30:24

Ahoj,asi už mi z tý touhy hrabe.Byla sobota a předpovědi dávali šanci že to trochu zdechne.Naházel jsem všechno do modrýho autí a za hodinku dorazil ke skleníku.Letim se podívat skrzevá sklo na sondu ,hurá bylo tam 6,5-7m/s votočil sem se na patě a mazal na druhou stranu kopce.Takovou radost sem mněl že mi mozek vypověděl službu.Po obloze si to mastily mráčky a dravci předváděly vysokou pilotáž,mít tak křídla.Vypad sem z autí,bágl na záda pěkně pomalu abych se nezapotil si to štrúdluju nahoru.Když jsem byl v sedle tak to už docela dost mrazivě dunilo a začal pochybovat to je teda mazec ta zimní sedmička je fakt výživná,jdu v závětří dál,do soumraku zbejvalo tak dvě hoďky času,supr.Jen jak sem vylezl na návětrnou stranu začal mi v hlavince maglajs,mám fakt strach ale chci letět,vyházel jsem všechno z báglu a ještě si dám cigárko nahlas uvažuju to je síla jestli je sedmička tak to přeci nemúže bejt takovej problém vodstartovat!Ale jakto že mi to cígo třikrát zhaslo?Né nestojí mi to za to jdu dolú,zahanben vlastním strachem ale živej.Jedu zpátky ke skleníku,koukám na sondu a vona ukazuje 18,5!Spadl mi kámen ze srdce že nejsem takovej posera neschopná.Furt musím myslet nato že když vopravdu chceš vidět sedmičku tak ji uvidíš i když...možná to byla fata morgána.Nakonec to byla dobrá příprava na jaro páč jsem přibral pár kilo a na větší křídlo nemám prašule. :P
Venca-CL
Stálý host

Příspěvekod David » pon 16. led 2012 10:00:47

Ahoj Veno,, :P
tak včera jsem to viděl podobně jako ty, ale na konec jsem to vzdal takže jsem o nic nepřišel,
teda ne že bych ten vejšlap nepotřeboval, taky jsem zas něco nabral, ale v tvém případě bych to
rád viděl. :shock: jinak tu máš pěknou fotku pochvala panu fotografovi,tak se mějte zatím čau. ;)
David
Stálý host

Příspěvekod jezevec » pon 16. led 2012 19:43:01

Tak jsem se chtěl v nadcházející sezoně zase víc věnovat tandemům. Jenže jak koukám, konkurence přitvrdila... :oops: :D
fbbb.jpg
jezevec
Administrátor

Příspěvekod David » úte 17. led 2012 9:49:53

Pěkná fotka, máš co trénovat Jardo., :D
David
Stálý host

Příspěvekod sundancer » čtv 19. led 2012 10:01:36

Kdyby jim to klaplo tak si ukousnou....
sundancer
Stálý host

Příspěvekod jezevec » ned 22. led 2012 8:22:30

"A Renča je už v mexiku"...
.
http://vimeo.com/35416989
jezevec
Administrátor

Příspěvekod jezevec » čtv 26. led 2012 19:59:27

Některé děti si na pískovišti hrají i jinak. ;)
.
http://vimeo.com/29588781
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Luboš-TP » čtv 26. led 2012 21:09:45

zdravím, taky děti na písku jen trochu odrostlé :arrow: http://vimeo.com/10906923
Luboš-TP
Skrblík

Příspěvekod meloun » čtv 26. led 2012 22:16:22

jezevec píše:Některé děti si na pískovišti hrají i jinak. ;)
.
http://vimeo.com/29588781" onclick="window.open(this.href);return false;

A na (asi) B křídlu zvládá aktivní pilotáž líp jak já.. :D
"Tohle neni Čejka, co předvádíš! Tohle je ňákej Ježíš, nebo co!"
meloun
Stálý host

Příspěvekod Fotbalista » pát 27. led 2012 12:32:57

Luboš-TP píše:zdravím, taky děti na písku jen trochu odrostlé :arrow: http://vimeo.com/10906923

Odrostlé a trochu na palici... hobliny z hlavy mají asi už vyfoukané, nebo mají přilby s vlasy :?:
F&F
Fotbalista
Moderátor

Příspěvekod Laco » pát 27. led 2012 16:54:45

jsem zvědavej, kdo bude 1. :o
Laco
Stálý host

Příspěvekod jezevec » sob 28. led 2012 10:11:45

Laco píše:jsem zvědavej, kdo bude 1. :o

Laco, myslel jsi tohle?