Kecátko

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Re: Kecátko

Příspěvekod zd. » pát 17. úno 2012 15:08:43

venco že si rači nemlčel co :lol: ale ja bych se bál že vtom architekt prsty myt bude :?
zd.
Stálý host

Příspěvekod Venca-CL » pát 17. úno 2012 20:19:12

Ahoj Jezevče , taky doufám že se to do jara stihne dát do kupy a přestane ta prapodivná válka . Jestli je ve hře selskej rozum tak je naděje že bude dobře , :D

Davide s tím stínem si to dost dobře trefil :idea: musíme vytvořit několik stinných stanovišť pro maminky s malejma dětma,kde by našli trochu toho klidu ;)
Venca-CL
Stálý host

Příspěvekod pepin » sob 18. úno 2012 2:04:58

Venco,není to tak uplně pravda-pepin se jen nabízel udělat minimum,než bude někdo ochotný řešit aktuální stav a je fakt,že pepin je nadšený z fotek od jezevce,je ale taky fakt,že mám novou práci a včera mě tam zaměstnanci zjebali,že jsem za dva dny udělal práci,která jinému léta zabrala vždy týden a všichni byli v pohodě,Je teda i fakt,že jsem ted nějak rozjetej,třeba dneska v noci se mi zdálo,že v jednom bytu dělám nějakou uplně ujetou sádrokartonovou příčku,no hovadina nejtěžšího kalibru,jak jsem se ráno vzbudil,byl jsem tak nasratý,že jsem hned napsal deset hodin do výkazu firmě co mě vopruzuje s podobnýma hovadinama.spal jsem teda jen asi pět hodin,ale byl jsem urvanej,jako bych spal deset,to už umím odhadnout.
pepin
Stálý host

Příspěvekod Venca-CL » sob 18. úno 2012 3:31:42

Pepine a to je to největší umnění pracovat tak jako ostatní ,když totiž moc vyčníváš tak tě někdo sejme,taky proč práci kterou máš na tejden za dva dny ,vždyt to muselo dát velkou práci dokázat šéfovi že tejden je fakt tak akorát. :lol: U nás ve fabrice je to úplně stejný ,mám li určitou práci odevzdat za dvě hodiny ale jsem schopnej ji udělat za hodinu tak to odevzdám jako vostatní za dvě a mám jistotu že nepříde žádnej :evil: tatar a nezačne snižovat normy na polovic. :lol:
Venca-CL
Stálý host

Příspěvekod zd. » ned 19. úno 2012 11:16:59

něco podobného s me měly u nas v podniku řikalo se mu normovač ktery delal jen praci bez připravy a pak sme delaly jak mourovaty apak ho sesadily a začal dělat své nastavené limity za mesic utekl od podniku :shock: .. jo a natomhle si němci budovali stat na šetřeni prace tam se delala prace měsic ktera u nas tyden apřitom nikdo nikde nestal . :ugeek:
zd.
Stálý host

Příspěvekod sundancer » ned 26. úno 2012 8:07:17

Tak co ? nebude další kolo špionáže? Doufám že už se příští týden na Ranou podívám sám, ale přeci jen jsem zvědav jak pokračuje situace?

A nějaké novinky ohledně kempu? Už se ví kdo bude správce? Bude veřejný internet?
sundancer
Stálý host

Příspěvekod jezevec » ned 26. úno 2012 18:13:37

No s tou špionáží to není tak jednoduché, nechci poskytovat záminku těm co si nevidí do huby, hlavně že kritizují. Na netu už se něco takového objevilo a čtou to i lidé kteří na úpravě objetu odvádějí dobrou práci ve snaze co nejlépe ho přispůsobit našim potřebám. Konečně se něco takového děje a nerad bych způsobil nějaké nedorozumění. Pokud jde o nového správce, tak i když se to už "profláklo", respektuji stanovisko obce nezveřejňovat nic, dokud neproběhnou další náležitosti.
jezevec
Administrátor

Příspěvekod pepin » pon 27. úno 2012 0:41:46

Je to jak píše Jarda,včera jsem vyrazil sondovat a skutečnost je taková,že co se řekne v pátek,nemusí platit v pondělí,takže veškeré současné informace nejsou o tom jak to bude,nýbrž jak to zatím vypadá,že by to možná být mohlo,tudíš mlčeti zatím opravdu zlato.V každém případě i dnes v neděli se ve sklenáku makalo a prosbu řemeslníku,abych šel do háje ,nechal je v klidu pracovat a počkal až to bude hotový jsem naprosto chápal,určitě už musí mít nás čumilu a sondovaču plný zuby.za sebe říkám,že to málo co jsem na staveništi viděl,dobrý,fakt dobrý.Ohledně toho nového placu pro kempování,není to tak uplně šílený,jak to vypadá na fotce,v podstatě to jsou takové terasy,kde se dá vcelku najít i plocha relativně v rovině--nevýhoda,nedá se tam zajet autem a je to opravdu hodně blízko pokud by se nějak protáhla hlučná zábava ve skleníku,nebo u ohniště,na druhou stranu velice přehledné místo v případě nějakého nájezdu chmatáku a zlodějíčku,nepřide mi to zas tak šílený,jako to vypadalo na fotce.určitě ten plac bude použitelný na nějaký klasický stan sportovního charakteru.
pepin
Stálý host

Příspěvekod sundancer » pon 27. úno 2012 8:57:43

Chápu, informační embargo. Nevadí, až bude správný čas tak se dozvíme víc.
Jinak z tepla domova se podle fotek na internetu asi dobře kritizuje. Buďme rádi že se alespoň něco děje, že nám nebude pršet do skleníku, bude klubovnička a už tam nebude dle všeho tolik sluníčka.
sundancer
Stálý host

Příspěvekod zd. » úte 28. úno 2012 8:00:21

no jezevče po venku to vypada že to konečně ma hlavu i patu ....blahopřeji konstrukterum.
zd.
Stálý host

Příspěvekod jezevec » úte 28. úno 2012 14:52:05

Tak mi vrtalo hlavou proč se Pepin tak zajímá o kempy a on tam zřejmě chce vystěhovat Pepinovku. Chlípník jeden... :roll: :D
Přílohy
idealnipar.jpg
Foto: Ivetka :)
idealnipar.jpg (189.98 KiB) Zobrazeno 5672 krát
jezevec
Administrátor

Příspěvekod pepin » úte 28. úno 2012 19:17:00

tak to je teda pěkná podpásovka :evil:
pepin
Stálý host

Příspěvekod Pepinovka » úte 28. úno 2012 19:53:33

Nedá se nic dělat, budu muset zainvestovat do stanu a koupit si nový spacák anebo ještě jeden karavan. Kouknu do peneženky a podle toho se rozhodnu :roll: Takových let si hřeju hada na prsou :D
Pepinovka
Skrblík

Příspěvekod Laco » stř 29. úno 2012 14:05:29

Pepinovka píše:Nedá se nic dělat, budu muset zainvestovat do stanu a koupit si nový spacák anebo ještě jeden karavan. Kouknu do peneženky a podle toho se rozhodnu :roll: Takových let si hřeju hada na prsou :D

Proč hned hada? Já jsem si myslel, že Pepín je "normální" chlap. Vždyť je na fotce ze ZORE-m. A ten byl taky "normální" chlap. ;) 8-) :? :lol:
Laco
Stálý host

Příspěvekod Zdeněk » stř 29. úno 2012 22:22:48

Ahoj trenére Jezevčíku,když jsem měl a mám hodnost kurzisty jsi mě nepotěšil a ani já tě nepotěším :lol: .....pořídíl jsem si na zádíčka motůreček ;)
Zdeněk
Skrblík

PředchozíDalší

Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"