Webkamerám "zvoní hrana"

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Webkamerám "zvoní hrana"

Příspěvekod jezevec » čtv 28. úno 2013 15:50:25

Od okamžiku, kdy jsem si dovolil poznamenat, že nemám na starosti žádnou brigádu, dostávám "čočku" ve formě noční (jak jinak) nepříjemné korespondence.
Po té, co jsem konečně zablokoval webkamery pro vyžírky, je tady "nášup". Pravda je, že jsem to četl několikrát, než jsem pochopil o co jde. Možná jsem opravdu přehnaně nedůtklivý, a jen se mi zdá, že mi majitel komerčních stránek vyhrožuje s notnou dávkou vydírání? Tedy jako zdvořilá žádost o souhlas s umístěním obrázků z webkamery na jeho věhlasných stránkách mi to při nejlepší snaze nepřipadá.
Tak co naplat. Dělal jsem to řadu let a myslím, že celkem spolehlivě. A vzhledem k době vzniku i na slušné úrovni. Tak až mě "ustřihnou", vzpomínejte v dobrém. Já jen abyste věděli, čí je to práce. Dumali nad tím v kompletním týmu takže semnou asi mají fakt velký problém.

.
"Ahoj Jardo pokusím se ještě jednou zakopat válečnou sekeru Michal říkal že zrovna nejsi nadšený z myšlenky na stěhování a já na tom taky nelpím. Dokonce jsem se tě zastával před Kubou po tom co jsi dnes předvedl tě chtěl hned vyrazit.
Nebudem se napadat budem se slušně zdravit a snad to pujde.....
Zdenda říkal ať si koupím kameru a tebe odstřihnu ale proč si dělat naschváli že nejsme malý děti ....ty mi to pustíš a já tě nechám užívat internet ze skleníku a navíc se ti neztratí prokliky na tvoje stránky to je prý fér ....ale jestli s tím máš nějaký problém klidně to řekni já si koupím svojí kameru ...."
jezevec
Administrátor

Re: Webkamerám "zvoní hrana"

Příspěvekod kolemjdoucí » čtv 28. úno 2013 21:34:15

Pánové,nevím zdali jste si něco provedli,popřípadě už i roztrhali občanky :D ,rozhodopádně by asi bylo lepší,kdyby jste si promluvili "face to face",protože v psaném textu občas dochází k nedorozumění,jak to "autor" vlastně myslel,protože chybí gesta,mimika,tón hlasu,a pokud někdo něco napíše a zapomene tam prdnout emotikon,tak se dá věta vyložit X způsoby.
Navíc mi přijde tristní,že pokud to k sobě máte pár kroků,že se věci řeší písemně.
Každopádně jsem tedy předpokládal,že "komerční"stránky se s Jezevcem nějak domluvily ohledně kamer,protože přeci nemůžu používat výstup z cizího zařízení,pro svůj byznys.
Myslel jsem,že to máte nějak vybártrováno,ale je možné,že to každá strana chápe asi jinak,a obě se cítí poškozeny.
Přimlouval bych se za nějaké smírné řešení,protože by byla škoda,aby se něco měnilo,protože ne každá novota je lepší,než staré osvědčené řešení.
Sice se na kopci už moc nevyskytuji,ale pokud bys Jardo skončil,díky za tvou dlouholetou práci na první(alespoň,pokud si pamatuji) webce na letovém terénu a vůbec

Děkuji oběma stranám za domluvu
Josef Brož
kolemjdoucí

Příspěvekod jsdrakula » čtv 28. úno 2013 22:28:00

kolemjdoucí píše:Pánové,nevím zdali jste si něco provedli,popřípadě už i roztrhali občanky :D ,rozhodopádně by asi bylo lepší,kdyby jste si promluvili "face to face",protože v psaném textu občas dochází k nedorozumění,jak to "autor" vlastně myslel,protože chybí gesta,mimika,tón hlasu,a pokud někdo něco napíše a zapomene tam prdnout emotikon,tak se dá věta vyložit X způsoby.
Navíc mi přijde tristní,že pokud to k sobě máte pár kroků,že se věci řeší písemně.
Každopádně jsem tedy předpokládal,že "komerční"stránky se s Jezevcem nějak domluvily ohledně kamer,protože přeci nemůžu používat výstup z cizího zařízení,pro svůj byznys.
Myslel jsem,že to máte nějak vybártrováno,ale je možné,že to každá strana chápe asi jinak,a obě se cítí poškozeny.
Přimlouval bych se za nějaké smírné řešení,protože by byla škoda,aby se něco měnilo,protože ne každá novota je lepší,než staré osvědčené řešení.
Sice se na kopci už moc nevyskytuji,ale pokud bys Jardo skončil,díky za tvou dlouholetou práci na první(alespoň,pokud si pamatuji) webce na letovém terénu a vůbec

Děkuji oběma stranám za domluvu
Josef Brož

Když jsem za Jardou došel osobně aby jsme si promluvili poslal mě místo pozdravu do prdele a to doslova a před mým kolegou a kamarádem aniž bych stačil pozdravit ....Dlouho se to tu sice neohřeje ale to je jedno.....a kdo si myslí že Skleník je busines a ne charita je pěknej naivka loňská ztráta cca 200tis...tak až zas budete mluvit o komerci tak se proberte děkuji. Jardovi děkuji zajeho obětavou práci na Rané a za to jak pěkně ztmeluje kolektiv !!!!
jsdrakula

Příspěvekod jezevec » pát 01. bře 2013 13:26:08

Klasika... Založí se téma, za chvíli se objeví Pepin nebo jiný myslitel a "pošle" to někam úplně jinam. Vážení všichni mi připadáte, že když narazíte na téma, tak přečtete jen poslední příspěvek a víte všechno.
Připomínám, že na záležitosti kolem provozu nedaleké hospody je tu jiné téma.
Takže sorry, promazávám.
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Kuba » pát 01. bře 2013 13:28:45

Jednou už jsem se zařekl , že se nebudu zapojovat do těchto diskuzí , ale musím okomentovat Drákulův dopis Jezevcovi.Jardo je pravda , že po tvé reakci na Drákulu , když jsme přišli k tobě ke karavanu jsem prohlásil ,, no jestli se chce chovat takto , tak si muže vzít ten karavan a jet do prdele´´ , ale sám uznáš , že momentální reakce nemusí odpovídat skutečnosti. Tedy Drákulu jsem seřval , ať mluví za sebe a nebere si mě do pusy. Tvrzení , že tě chci dostat z parkoviště se nezakládá na pravdě!!!! Ostatní bych rád s tebou probal osobně . Kuba

Učebnou je myšlen prostor v prvním patře.
Kuba

Příspěvekod pepin » pát 01. bře 2013 16:42:24

jezevec píše:Klasika... Založí se téma, za chvíli se objeví Pepin nebo jiný myslitel a "pošle" to někam úplně jinam. Vážení všichni mi připadáte, že když narazíte na téma, tak přečtete jen poslední příspěvek a víte všechno.
Připomínám, že na záležitosti kolem provozu nedaleké hospody je tu jiné téma.
Takže sorry, promazávám.

Jardo, já se omlouvám, zřejmě jsem byl rozrušený z nadpisu--Webkamerám zvoní hrana, když jde v podstatě pouze o tvoji webkameru, možná by to chtělo při Tvé duslednosti dbát i na přesný výstižný obsah nadpisu vlákna,nebo i pro příště trošku předvídat jaká reakce muže vyvolat určitý další krok na druhé straně.
Ale rozhodně se omlouvám, za příspěvek vložený do jiného chlívečku, myslím, že je ale jedno, kde bys ho nakonec stejně smazal. ;)
pepin
Stálý host

Příspěvekod jezevec » pát 15. bře 2013 11:53:11

Kamery jsem na hodinu přesně po 7 letech vypnul. Petrchovi se tímto jako jedinému, kdo si toho všimnul omlouvám. Drákulovi přeji hodně zdaru s jeho kamerou. V dnešní době není její provoz nic složitého.
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Tom » pát 15. bře 2013 11:57:20

Tož to já si toho samozřejmě všimnul taky, jen jsem doufal v technický problém... (něco jako že jsi už přešel na letní doplňky a mráz překvapil :) ). Doufal jsem v brzké řešení, tohle mě mrzí... :(

Ehm, nebylo by možné si pronajmout Tvůj hardware, konektivitu a know-how pro moje stránky? ;-)
Tom

Příspěvekod jezevec » pát 15. bře 2013 14:36:57

Tome, Ve svém plánu "B" s Tebou počítám, už jsme to naťukli. ;)
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Tom » pát 15. bře 2013 14:39:24

Z původních ranských aeroklubových stránek se přes noc staly mé soukromé, takže..., a tak dále... ;)
Tom

Příspěvekod jsdrakula » sob 16. bře 2013 15:49:45

jezevec píše:Kamery jsem na hodinu přesně po 7 letech vypnul. Petrchovi se tímto jako jedinému, kdo si toho všimnul omlouvám. Drákulovi přeji hodně zdaru s jeho kamerou. V dnešní době není její provoz nic složitého.

Děkuji již se na tom pracuje ......
jsdrakula

Příspěvekod Tom » pon 18. bře 2013 10:08:43

Sním či bdím??? :shock: Každopádně mám radost! :)
Tom

Příspěvekod jsdrakula » pon 18. bře 2013 13:47:35

Lidi JARO je tady !!!! :)
Naposledy upravil jsdrakula dne stř 20. bře 2013 12:24:13, celkově upraveno 1
jsdrakula

Příspěvekod Tom » pon 18. bře 2013 14:46:01

Tom píše:Sním či bdím??? :shock: Každopádně mám radost! :)

Když tak vidím nastartovaných drakulu, raději doplním, že moje reakce byla (a je) na znovuzrození webkamerek...
Tom

Příspěvekod kolemjdoucí » pon 18. bře 2013 15:53:36

Když už to tady někdo maže,tak by bylo seriozní,aby ty příspěvky smazal v kontextu,protože pak z toho vychází takovejhle paskvil

Kamery chcíply.....

Hurá....

To,že mezi tím byla halda dalších příspěvků,nezávislák(občasný návštěvník)nezjistí,a pak to vypadá viz barevně odlišený text,a další flame na cestě.

Doufám,že si to cenzor aspoň přečte,než to smaže a příště se podle toho zachová
kolemjdoucí

Další

Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"