Brigada 2013

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » stř 20. lis 2013 18:42:30

Ahoj kamarádi , je skoro hotovo :P . Vobětoval sem dva neletový vejkendy :) a skorodokončil započaté dílo . Nanosiv několik metrákú šutrú s hlínou na spodek JV startovačky bych ji zarovnal , položil všech 11 rohoží a zčásti zasypal asi né úplně , nevím dodělával sem to za úplňku a byla mlha ;) .
Tendle vejkend ještě dosypu hlínu a jestli zbude trochu :twisted: síly vrhnu se na křáky...
PS : dokud se rohože neusaděj je třeba co nejméně jich používati , pak nám budou sloužit dlouhá léta ;) .
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod jezevec » čtv 21. lis 2013 20:28:52

Venca-CL píše:Ahoj kamarádi , je skoro hotovo :P . Vobětoval sem dva neletový vejkendy :) a skorodokončil započaté dílo . Nanosiv několik metrákú šutrú s hlínou na spodek JV startovačky bych ji zarovnal , položil všech 11 rohoží a zčásti zasypal asi né úplně , nevím dodělával sem to za úplňku a byla mlha ;) .
Tendle vejkend ještě dosypu hlínu a jestli zbude trochu :twisted: síly vrhnu se na křáky...
PS : dokud se rohože neusaděj je třeba co nejméně jich používati , pak nám budou sloužit dlouhá léta ;) .

Výše zmíněné aktivity zarputilého budovatele dokládá i snímek leteckého průzkumu místa činu. Bohužel je to dost rozmazané, nicméně rozsah díla to dokumentuje. :D
Venca pracoval celé dny a ještě dlouho jen za svitu měsíce. Nekecám, už jsem ho chtěl jít hledat.
Zarovnání hlubokého schodu si vyžádalo opravdu hodně hlíny a kamení. Nechápu jak to sám dokázal. K tomu ještě opravil a vyměnil rohože i na vrcholové startovačce a vyčistil místo používané na východní směr nad lomem. Smekám...
:o
.
IMG_0018m.jpg
IMG_0018m.jpg (124.86 KiB) Zobrazeno 10028 krát
Uživatelský avatar
jezevec
Administrátor
 
Příspěvky: 638
Registrován: pon 03. led 2011 14:42:41

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » pát 22. lis 2013 2:37:40

Ahoj Jardo ,díky ale je to jen splátka předchozím generacím létajících kyvadel , díky kterým jsem mohl pomoci generaci budoucí , ve které se najde možná další :twisted: Altruista .
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » pát 25. dub 2014 1:12:18

Ahoj kamarádi ,dnes ve navečer jsem si vspomněl , jaký jsem včera mněl problém , díky přebujelé vegetaci , se startem ve slabších podmínkách , na severní hrance pod pytlem :lol: , tak sem to vyřešil šalamounsky silou .
Start na S-Ssv proudění je využitelný pouze v deních hodinách ;)
PS: Petře , děkuju , Tvúj dar mi udělal velikánskou radost ,furt tomu nemúžu uvjeřit ... :D
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » sob 05. zář 2015 22:23:25

Ahoj , dneska dunělo jak vo život tak než abych se trápil , šel jsem ztrestat vegetaci která znovu vyrostla na severní startovačce a trochu jí rozšířil , tak letu zdar. ;)
PS: Díky Fotbalistovi , Farárovi a jeho kurzíkúm za obětavou práci se stožárem nad vsí ... :D
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Předchozí

Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron