zimní dobroty k telce a compu nejen pro jezevce

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

zimní dobroty k telce a compu nejen pro jezevce

Příspěvekod pepin » sob 30. lis 2013 0:16:12

mín pro to asi udělat nejde-----slané tyčky--tatarka--nastrouhaný česnek zamíchaný do tatarky a vzniká těžká závislost.
Uživatelský avatar
pepin
Stálý host
 
Příspěvky: 141
Registrován: ned 01. led 2012 23:30:45

Re: zimní dobroty k telce a compu nejen pro jezevce

Příspěvekod Venca-CL » pon 02. pro 2013 17:56:48

Ahoj možná to není jednodušší protože se to musí vohřejvat , ale je to bašta . ;)
ingredience :1/2 l mlíka
5 starejch rohlíkú (bez plísně)
Takže púl litru mlíka vohřeješ tak aby se nepřipálilo , naleješ do mysky a pak stačí jen žlicí včas vylovit kousky rohlíku co si tam hodíš , aby se moc nenacucaly ,patky je tam dobrý nechat déle .
:arrow: s touto dobrútkou se nedoporučuje , se motat vokolo compu !
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: zimní dobroty k telce a compu nejen pro jezevce

Příspěvekod pepin » úte 03. pro 2013 17:57:20

To mi Venco dělávala babička ke snídani, ale mlíko bylo ještě potuněné meltou--jo super bašta, čas od času si to dělám ;) Příští rok musíme nějak pořešit to pečení moučných placek na ohni, letos jsem upatlal jeden vzorek se solí a kmínem a jako zobka fakt dobrý, akorát je potřeba nějak vymyslet produktivitu pečení--třeba kdyby to šlo na nerezových plechách nějak poskládaných v patrech, to by byla paráda a uplně luxusní jsou takové slané placaté tyčky z listového těsta.
Uživatelský avatar
pepin
Stálý host
 
Příspěvky: 141
Registrován: ned 01. led 2012 23:30:45

Re: zimní dobroty k telce a compu nejen pro jezevce

Příspěvekod Pepinovka » pát 17. led 2014 13:43:43

Já nestačím zírat co ten Pepin všechno k tomu jídlu nevymyslí a nejenže mi nedá ochutnat a patlá si to vedle v bytě, ale ani se nezmíní. :o
Uživatelský avatar
Pepinovka
Skrblík
 
Příspěvky: 8
Registrován: pát 04. úno 2011 15:42:44

Re: zimní dobroty k telce a compu nejen pro jezevce

Příspěvekod pepin » sob 08. úno 2014 22:51:10

tak pánové a dámy, takto hlídají teplotu v udírně modeláři :D

teplotní čidlo, nastavené alarmy a mužeš udit i z hospody, do léta to potuním o dálkové otevírání a zavírání dvířek a automatické přikládání , jenom blbec by se chodil jako idiot pořád dívat na teploměr :lol:

http://pepin65.rajce.idnes.cz/Trocha_Ra ... G_1867.jpg
Uživatelský avatar
pepin
Stálý host
 
Příspěvky: 141
Registrován: ned 01. led 2012 23:30:45


Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron