Kopec Raná

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Re: Kopec Raná

Příspěvekod Tom » čtv 18. dub 2013 17:04:27

jezevec píše:Tome, to si děláš kozy? To se tu už vyjasňovalo, svahilsky snad nepíšu

Klid Jezevče, trochu trpělivosti se starcem. Takže "Provozní řád areálu Raná, který je schválen hlavním inspektorem paraglidingu LAA ČR" neexistuje? To něco na LAA schválí a pak zahodí? OK, přehlíd jsem to, se nezlob...
:oops:
Naposledy upravil Tom dne čtv 18. dub 2013 23:24:59, celkově upraveno 1
Tom

Příspěvekod Anton » čtv 18. dub 2013 22:38:20

Tome, já si tak nějak mimo nepřipadám :)
Anton
Náhodný host

Příspěvekod Tom » čtv 18. dub 2013 23:13:57

Anton píše:Tome, já si tak nějak mimo nepřipadám :)

No tak sem mimo já, no... :oops:
Je to zvláštní organizace..., sesmolit dokument a zahodit. Asi se ještě musím hodně učit.
download/file.php?id=127
Tom

Příspěvekod jezevec » čtv 18. dub 2013 23:32:05

Tome, vidím že ti to vrtá hlavou a zároveň si zřejmě potřebuješ rýpnout do LAA.
Tak tedy ve svém shrnutí si laskavě nahraď slovo "zahozen" formulací "nevstoupil v oficiální platnost". Stalo se to tím, že nedošlo k dohodě s majiteli dotčených pozemků. Není to vina LAA, ta usiluje o to aby oficiální letový terén pro paragliding a závěsné létání který je i vyznačen v ICAO mapě měl provozní řád a zodpovědnou osobu.
Letu zdar.
;)
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Tom » čtv 18. dub 2013 23:44:58

jezevec píše:Tome, vidím že ti to vrtá hlavou a zároveň si zřejmě potřebuješ rýpnout do LAA.
Tak tedy ve svém shrnutí si laskavě nahraď slovo "zahozen" formulací "nevstoupil v oficiální platnost". Stalo se to tím, že nedošlo k dohodě s majiteli dotčených pozemků. Není to vina LAA, ta usiluje o to aby oficiální letový terén pro paragliding a závěsné létání který je i vyznačen v ICAO mapě měl provozní řád a zodpovědnou osobu.
Letu zdar.
;)

Víc mi vrtá hlavou tvoje svahilština. Ve vláknu "Správce kopce a provozní řád" jsi ty vyvěsil mnou citovaný dokument s nadpisem "finální verze". O pár řádků niž píše jsdrakula "byl jsem laa pověřen...". Nejen svahilsky ale asi fakt neumím ani česky, nikde dál jsem se nedočetl, že dokument není finální verzí a jsdrakula nebyl pověřen...
Nevim, proč bych měl rýpat do LAA. Určitě víš, že např. "moje" gumování spadá také do její kompetence. Byla to ironie, fakt si nemyslím, že by dělali takové pitomosti. Místo napadání mě prosím odkaž na místo, kde si neplatnost dokumentu a pověření "vyjasnil".
Tom

Příspěvekod jsdrakula » pát 19. dub 2013 9:54:53

Tom píše:
Anton píše:Tome, já si tak nějak mimo nepřipadám :)

No tak sem mimo já, no... :oops:
Je to zvláštní organizace..., sesmolit dokument a zahodit. Asi se ještě musím hodně učit.
download/file.php?id=127" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Nevím přesně o co v této debatě jde, ale tento provozní řád jsem řešil s pí. Beranovou hlavní inspektorkou a pokud vím je platný. O žádné změně zatím nejsem oficiálně informován. Je zveřejněn na ceduli vedle ohniště u skleníku. V krátké době plánuji umístění i na druhou stranu od letiště. Tam by bylo vhodné umístit info o letišti a frekvencích jelikož provoz více zasahuje do provozu, když se létá ze SZ startů. Pokud máš nějaký vodotěsný dokument můžeš ho na ceduli umístit.
Jirka
jsdrakula

Příspěvekod jsdrakula » pát 19. dub 2013 9:56:44

jezevec píše:Tome, to si děláš kozy? To se tu už vyjasňovalo, svahilsky snad nepíšu. Skleník není žádná základna a žádný správce kopce tu není. Drákula se rád tituluje jako "správce areálu", oním "areálem" ale oficiálně myslí pouze samotný Skleník a parkoviště. A co si vyvěsí nebo nevyvěsí ve své provozovně je jeho věc. Na druhou stranu, pokud se k němu užitečné informace dostanou, tak je zveřejňuje. Předpokládám, že nejpozději o víkendu novou mapou ATZ LKRA nahradí tu z loňska která je na tabuli venku.

děkuji amen
jsdrakula

Příspěvekod Zrzka » sob 20. dub 2013 10:09:02

Stanovy LAA ani rozsah pověření správou SLZ NEOPRAVŇUJÍ tuto organizaci jmenovat někde nějakého správce.
Takže bloňďáku zalez do svého stánku s párkama a pivem. Jen tu opruzuješ. Je to už na blití, jak je to tady vydrákulováno odzhora až dolů.
Zrzka
Skrblík

Příspěvekod jsdrakula » pon 22. dub 2013 0:16:24

Zrzka píše:Stanovy LAA ani rozsah pověření správou SLZ NEOPRAVŇUJÍ tuto organizaci jmenovat někde nějakého správce.
Takže bloňďáku zalez do svého stánku s párkama a pivem. Jen tu opruzuješ. Je to už na blití, jak je to tady vydrákulováno odzhora až dolů.

Tebe si sluníčko taky rád poslechnu osobně přijď na kafe pokecáme. :twisted:
Ale to už jsem tu nabízel i ostatním hrdinům z chatu že uděláme schůzi a vše proberem a nějak se to neujalo ono totiž nejde ani tak o pravdu jako spíš o to se moct někde realizovat co. Tak jo užijte si to.
jsdrakula

Příspěvekod Fotbalista » pon 02. zář 2013 21:17:21

Vypada ze uz zase posila

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, proč nejde sonda? Není to zase zašprajclé někde ve skleníku v síti:?:
Díky za vyřešení F.
F&F
Fotbalista
Moderátor

Příspěvekod JiTi » úte 24. zář 2013 14:21:50

Fotbalista píše:Vypada ze uz zase posila

Zdravím,
chtěl jsem se zeptat, jestli nevíte, proč nejde sonda? Není to zase zašprajclé někde ve skleníku v síti:?:
Díky za vyřešení F.

Podle jaké logiky funguje respektivě spíše nefunguje Ranská sonda? Ví to někdo?

Děkuji za info.
JiTi
JiTi
Skrblík

Příspěvekod jezevec » úte 24. zář 2013 16:19:42

JiTi píše:
Fotbalista píše:Vypada ze uz zase posila

Zdravím,
Díky za vyřešení F.

Děkuji za info.
JiTi

Ahoj, dnes jsem tam dal novou baterii tak už to snad bude makat bez problému.
jezevec
Administrátor

Příspěvekod JiTi » stř 25. zář 2013 12:16:45

jezevec píše:
JiTi píše:

Děkuji za info.
JiTi

Ahoj, dnes jsem tam dal novou baterii tak už to snad bude makat bez problému.

Jezevče díky za info a více za technický zásah.
JiTi
JiTi
Skrblík

Příspěvekod jezevec » sob 28. zář 2013 9:57:17

Dnes na kopci modelářská soutěž F3F
jezevec
Administrátor

Příspěvekod Laura » pon 14. říj 2013 13:36:48

Kdyby někdo potřeboval inspiraci pro další ročník karnevalu :lol: super videooo, co našel Péťa P. Třeba si někdo odskočí od lopaty a 19.10 se i převlíkne. ;)
http://www.dailymotion.com/video/x153a5 ... 2013_sport
Laura
Stálý host

PředchozíDalší

Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"