Brigada 2013

Na chvíli se stavte a poseďte :-)
Pravidla fóra
Toto fórum má název "Kavárníčka" a rád bych aby komunikace odpovídala této atmosféře. Kávu si tady ale musíte uvařit vlastní :-).
Pokud se váš příspěvek nehodí do některého již založeného téma, založte nové, s názvem ze kterého je zřejmé o co jde.

Zatím je to nastaveno tak, že přispívat a využívat pokročilejších funkcí mohou jen registrovaní uživatelé. Podle počtu příspěvků jsou udělovány hodnosti a rozšiřována práva. Tato nastavení se budou ještě dolaďovat podle poznatků z provozu

Brigada 2013

Příspěvekod petrch » stř 09. říj 2013 8:59:51

Ahoj,

Podle predpovedi se zda, ze tento vikend by mohlo vyjit prijemne pracovni pocasi... Pokud vyjde, zacali bychom pomalu spravovat JV startovacky. Prijdte pomoct :-). Predbezne bychom pracovali v sobotu, zhruba od 9 rano. Meteo situace na vikend je ale komplikovana, tak jeste uvidime jak se vyvrbi do patku predpovedi. Vice informaci v dalsich dnech zde.

Bude potreba v prvni fazi vynosit rohoze na kopec a pripevnit je tam. Zadne naradi neni potreba, jenom silne ruce a trpelivost :)

Petr
petrch
Stálý host
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 02. úno 2011 1:07:02

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » stř 09. říj 2013 18:03:28

Ahoj Petře , přijedu a pomohu i kdyby čert na koze jezdil , protože tolik nezdařenejch startú zapříčiněných zachycením šňúry o rohože je už fakt vo :evil: malér !
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod jezevec » čtv 10. říj 2013 11:52:29

Ahoj, dovolil jsem si k programu doplnit ještě eliminaci suchého bodláčí co se povaluje na startovačkách a okolí. Včera jsem startoval kurzíky a ty "dekorace" se neustále vnucovaly že poletí taky. Takže nějaké ty bytelnější hrábě se budou taky hodit.
Uživatelský avatar
jezevec
Administrátor
 
Příspěvky: 638
Registrován: pon 03. led 2011 14:42:41

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Fotbalista » čtv 10. říj 2013 21:20:48

Ahoj,
je mi to lito, ale v sobotu nemuzu (rodinobody). Doufam, ze to neni letosni posledni brigada. Zitra odpoledne kdyztak muzu vytahnout nekolik rohozi nahoru, pokud prestane lejt a stihal bych to z prace.
Zatim hoj a sory f.
F&F
Uživatelský avatar
Fotbalista
Moderátor
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 29. led 2011 13:41:01
Bydliště: ULNSTR

Re: Brigada 2013

Příspěvekod petrch » pát 11. říj 2013 10:16:50

Ahoj,

omlouvam se, ale vzhledem k pocasi bych brigadu posunul na pristi vikend. Je strasne mokro a dlouhodoba predpoved na konec pristiho tydne zatim vypada vyrazne lip - o dost tepleji, slunicko... (a neletovy jz vitr ;) )

Jezevce, prosim, napis to na titulku...

Doufam ze jsem nikomu moc nenaboural plany :(

Petr
petrch
Stálý host
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 02. úno 2011 1:07:02

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Laura » ned 13. říj 2013 22:18:14

Ahooj, já se omlouvám, ráda bych taky pomohla, ale makám. A děkuji všem, kdo tam zamakaté a děláte ku prospěchu všech..
Uživatelský avatar
Laura
Stálý host
 
Příspěvky: 31
Registrován: úte 20. zář 2011 18:30:50

Re: Brigada 2013

Příspěvekod petrch » stř 16. říj 2013 15:59:50

Ahoj,

Podle aktualnich predpovedi bych videl hlavni praci spis na nedeli - v sobotu bude na JV strane kopce moc zivo, naproti tomu v nedeli hlasi silny vitr (nepujde litat) a prijemne teploty ke 20 stupnum :).
My asi dorazime v sobotu rano a pres den nebo spis vecer po litani bychom zacali vynaset rohoze na start. V nedeli bychom je pripevnili a pripadne procistili startovacky. Jestli vyjde pocasi tak v sobotu bude na rane hodne lidi - mohli bychom toho vyuzit a narovnat rohoze k ceste s jasnymi pokyny :-). Co ty na to, jezevce? Dorazim brzo, dyztak se dohodnem v sobotu rano na miste...

Tolik plan prvni brigady - jsem zvedavej kolik se nas sejde :)

Diky vsem predem za ucast :)

Petr
petrch
Stálý host
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 02. úno 2011 1:07:02

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Fotbalista » stř 16. říj 2013 19:44:37

petrch píše:Ahoj,

Podle aktualnich predpovedi bych videl hlavni praci spis na nedeli - v sobotu bude na JV strane kopce moc zivo, naproti tomu v nedeli hlasi silny vitr (nepujde litat) a prijemne teploty ke 20 stupnum :).
My asi dorazime v sobotu rano a pres den nebo spis vecer po litani bychom zacali vynaset rohoze na start. V nedeli bychom je pripevnili a pripadne procistili startovacky. Jestli vyjde pocasi tak v sobotu bude na rane hodne lidi - mohli bychom toho vyuzit a narovnat rohoze k ceste s jasnymi pokyny :-). Co ty na to, jezevce? Dorazim brzo, dyztak se dohodnem v sobotu rano na miste...

Tolik plan prvni brigady - jsem zvedavej kolik se nas sejde :)

Diky vsem predem za ucast :)

Petr

ahoj, je mozny, ze dorazim v patek, minimalne odpoledne, takze bych zkusil nahoru vytahnout nekolik rohozi. slozim je u pytle. zatim hoj f.
F&F
Uživatelský avatar
Fotbalista
Moderátor
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 29. led 2011 13:41:01
Bydliště: ULNSTR

Re: Brigada 2013

Příspěvekod jezevec » pát 18. říj 2013 19:15:11

Fotbalista dorazil... ;)
.
IMG_0004m.jpg
IMG_0004m.jpg (118.95 KiB) Zobrazeno 21224 krát
Uživatelský avatar
jezevec
Administrátor
 
Příspěvky: 638
Registrován: pon 03. led 2011 14:42:41

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Fotbalista » pát 18. říj 2013 20:13:05

A hecnul jsem i dalšího šerpu :roll: :)
jezevec píše:Fotbalista dorazil... ;)
.
IMG_0004m.jpg
IMG_0004m.jpg (118.95 KiB) Zobrazeno 21216 krát

F&F
Uživatelský avatar
Fotbalista
Moderátor
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 29. led 2011 13:41:01
Bydliště: ULNSTR

Re: Brigada 2013

Příspěvekod petrch » stř 23. říj 2013 16:06:10

Ahoj,

chtel bych timto podekovat vsem, kteri se zucastnili a odvedli kus dobre prace. Takovou ucast na brigade na Rane nepamatuju. A hlavne velke diky oboum vudcum tohoto fora, kteri se nemohli brigady dockat a vynosili vsechny rohoze nahoru uz v patek ;-).

Prace zbyva jeste habadej, ale velky kus se udelal. Po zkusenostech se mi nechce znovu rikat, ze tento vikend bude idealni pracovni pocasi, ale... GFS to tak kresli ;). Blby je, ze s blizicim se vyhlasenim CPP mam dost jine prace a nejsem si jist, ze nebudu muset byt o vikendu uplne nekde jinde :(. Svolavat brigadu, ktere se mozna nebudu moct zucastnit, se mi nechce - ale kdyby to nahodou vyslo a nekdo dalsi mel taky pracovni naladu, tak se mozna na rane stavime.

PS: pokud to nahodou jeste nevite ;) - vyse zminene vyhlaseni CPP a s nim souvisejici parba a vubec nejvetsi padackarska udalost roku probehne v sobotu 9.11. v kulturnim dome v Třešti a pochopitelne jste vsichni srdecne zvani (!)
petrch
Stálý host
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 02. úno 2011 1:07:02

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » čtv 24. říj 2013 23:53:16

Ahoj kamarádi , teda jestli to v sobotu a v neděly nebude na lítání :shock: tak asi vokolo desátý pújdu nahoru něco pofackovat , možná že se někomu bude chtít poprat se s šípkem a bodláčím ,nebo máte jinej nápad jak něco vylepšit ? Múžete se klíďo píďo přidat ;) .
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » pát 25. říj 2013 16:30:04

Ahoj,dneska mi vodešli brzdy jen kúli paní co si usmyslila že má na přechodu absolutní přednost :x ,jestli pújde jen o výmněnu prasátka dostanu se pod kopec až vokolo púl druhý :? ale taky možná nepřijedu ani příští vejkend protože brzdový trubičky se budou muset nechat udělat na míru :cry: a to chvilku potrvá ,zlatej Favorit :) .
Ps :ta paní se podruhý narodila a já přišel nejmíň o deset let života :shock: .
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Venca-CL » pon 28. říj 2013 2:49:49

Ahoj tak na Ranou sem dorazil o trochu dýl neboť jsem musel čtyřikrát mněnit povoz :lol: ,ale je to v pohodě , dá se fungovat i bez auta :P .
V neděli dunělo po kose takže jediný místo kde se něco dalo dělat byla trochu níže položená severovýchodní startovačka - sice není tak používaná ale v podmínkách kdy vane :twisted: SvV 4 - 8 m/s , je to ideální místo jak to vodpálit ...
Uživatelský avatar
Venca-CL
Stálý host
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 09. dub 2011 6:02:18

Re: Brigada 2013

Příspěvekod Fotbalista » stř 30. říj 2013 13:48:37

Zdravím,
pokud se chysta brigadka na tento vikend, tak se chci omluvit. Jdu ofiko marodit (rýmička :shock: ), takze se nebudu moct hnout z baraku i kdyz by mi bylo lip. Sory.
f.
F&F
Uživatelský avatar
Fotbalista
Moderátor
 
Příspěvky: 138
Registrován: sob 29. led 2011 13:41:01
Bydliště: ULNSTR

Další

Zpět na KAVÁRNIČKA "POD RANOU"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron